Pret të dashurën në aeroport me pankartën: “E di që më ke tradhtuar”

Periskopi.com Fun

Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbournet në Australi i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej: “E di që më ke tradhtuar”.

Fotoja u bë nga një vajzë e pranishme e cila menjëherë e postoi në profilin e saj në Twitter, me komentin: “Sot në aeroport. Po priste të dashurën që e kishte tradhtuar…DHE UNË VDIQA FARE! (Nga të qeshurat)”.

Fotoja në pak kohë, mori plot 76 mijë pëlqime dhe më shumë se 24 mijë komente.

“I tradhtuari romantik” u kthye në mbret të rrjetit me propozime ngushëlluese, ku ndër të tjera ishte edhe: “Jepini numrin tim”.

Shpërndaje në: