Prezantohet rrejshëm si polic: Policia e vërtetë e arreston

Periskopi.com Lajme

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se një person është arrestuar në Leposaviq, pasi i njëjti ka pasur të veshur një xhaketë me mbishkrimin ‘Police’.

Sipas raportit, personi në fjalë nuk është pjesë e Policisë.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.