Princi Leka dhe Princesha Elia urojnë miqtë e tyre (Foto)

Princi Leka dhe Princesha Elia urojnë miqtë e tyre (Foto)

Princi dhe Princesha kanë realizuar një set mjaft të veçantë, ndërsa disa nga fotot e tyre i kanë ndarë edhe në Instagram, së bashku me urimet.

‘Te dashur miq, Ju urojmë Festa të Gëzuara! Kjo është java më e bukur e vitit, ku të gjithë bashkohemi në familje, festojmë e dhurojmë dashuri. Në këtë fund dhjetori dëshirojmë të shprehim një mendim të ngrohtë dhe të veçantë për të gjithë ata që nuk i kanë të afërmit pranë. Ju kemi në zemër!’, ka shkruar Princesha./IndeksOnline/

Shpërndaje në: