Prishtina dështon – Fiton Hajdari afër marrëveshjes me klubin tjetër të Superligës

Prishtina dështon – Fiton Hajdari afër marrëveshjes me klubin tjetër të Superligës

Fiton Hajadari tashmë është shumë afër transferimit te skuadra e Malishevës.

Ndonëse Prishtina e ka kërkuar me ngul sulmuesin e Gjilanit, Hajdari ka refuzuar ofertën e kryeqytetasëve, shkruan Periskopi.

Periskopi mëson nga burime të afërta se tashmë marrëveshja me Malishevën është arritur dhe se zyrtarizimi pritet së shpejti.

Më shumë gjasë zyrtarizimi do të bëhet javën që vjen.

Shpërndaje në: