Prishtinasi i shkon në shtëpi dhe ja sulmon fizikisht familjarët ish të dashurës

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast lëndim i lehtë trupor dhe kanosje që ka ndodhur dje në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar të dyshuarin mashkull kosovar, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje me viktimën femër kosovare me të cilën kishte qenë në lidhje dashurie të më hershme, kishte shkuar në familjen e viktimës dhe i kishte sulmuar fizikisht familjarët e saj.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.