Prishtinë: Gjendet pa shenja jete një person

Periskopi.com Lajme

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prishtinë njofton Policia.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e Policisë dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti po hetohet si “hetim mbi vdekjen”.