Prizren: Plagoset një grua nga një plumb, autoambulanca arrin në vendin e ngjarjes

Periskopi.com Lajme

Një grua është goditur nga një plumb qorr, derisa ishte afër një parkingu te tregu ‘Fatoni’ në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, me ç’rast Policia dhe Emergjenca janë në vendin e ngjarjes.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia, teksa s’kanë dhënë detaje të tjera.

Më poshtë keni videon e siguruar nga ‘Sinjali’: