Prizren: Pretendon se u dhunua nga dy meshkuj në hotel, mjeku nuk gjen shenja dhune

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës në Prizren të enjten mbrëma kanë marr një raportim se një femër është dhunuar në hotel nga dy meshkuj.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe sipas mjekut, viktima nuk ka shenja të dhunimit.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar edhe prokuroria.

Shpërndaje në: