Prizrenasi rrah nënën dhe gjyshin, arratiset nga Policia

Periskopi.com Lajme

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, dje në Prizren një qytetarë ka rrahur dy anëtarë të familjes së tij, gjyshin dhe nënën e tij, dhe njëri nga ta ka pranuar trajtim mjekësor.

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar, pas një mosmarrëveshje verbale në familje, ka kanosur dhe sulmuar fizikisht dy viktimat gjyshin dhe nënën e tij viktimat mashkull dhe femër Kosovar”, njoftoj policia.

Sipas policisë i dyshuari është në arrati.