Profesori i njohur sulmohet nga qentë endacak: Shyqyr Zotit ia dola të iki

Periskopi.com Lajme

Profesori Avdi Smajlaj, njofton se sot është sulmuar nga një grumbull qenësh endacak.

Ai njofton:

Sot rreth orës 4.30 në mëngjes, jam sulmuar nga një llavë qenësh endacak, në hyrje të stacionit të autobusve, nën urë.

Shyqyr Zotit, ia dola të iku, pa pasoja fizike në trup, me gogja njëfarë frike po (edhepse shqiptari nuk frikësohet ), dhe të futem në oborrin e stacionit, nga ku ata pastaj u larguan.