Progni me një gol të jashtëzakonshëm zhbllokon sfidën, Gjilani në epërsi ndaj Dritës

Periskopi.com Sporti

Është zhbllokuar sfida mes Dritës dhe Gjilanit.

Gjilani ka kaluar në epërsi në derbin e Anamoravës, falë një super goli të shënuar nga Gerhard Progni, shkruan Periskopi.

Progni lëshoi një super goditje nga gjuajtja e lirë, për ta lënë pa gjasa portierin e Dritës.

Më poshtë Periskopi ua përcjell super-golin e Prognit. /Periskopi/

Shpërndaje në: