PSG barazon rezultatin ndaj Lyon, Neymar i saktë nga penalltia

Periskopi.com Sporti

PSG ka barazuar rezultatin.

Festa e Olympique Lyon nuk ka zgjatur shumë, pasi Neymar ka arritur të barazojë shifrat në 1:1, shkruan Periskopi.

Braziliani fitoi një penallti dhe vet e konvertoi në gol në minutën e 64′ të takimit.

PSG tani ka shansa që të përmbys rezultatin, me rreth 25 minuta lojë të mbetura.

Më poshtë mund të shihni golin. /Periskopi/

Shpërndaje në: