PSG e fillon perfekt kundër Bayernit: Neymar asiston, Mbappe shënon

Periskopi.com Sporti

Paris Saint Germain i ka shënuar gol Bayern Munichut pas vetëm tre minutave lojë në “Allianz Arena”.

Në minutën e tretë, Neymar Junior tregoi klasin duke krijuar hapësira dhe duke asistuar në fund për Kylian Mbappe, ky i fundit me vështirësi, por arriti ta dërgoi topin në rrjetë për rezultatin 0-1.

Shpërndaje në: