Publikohen detaje: Ja çfarë dasme po organizojnë Blero dhe Afrona

Periskopi.com Showbiz

Blero Muharremaj dhe Afrona Dika janë një nga qiftet më të pëlqyera nga të gjithë, e së fundmi ata e kanë dhënë lajmin e mirë se dashurinë e tyre shumë shpejtë do ta kurorzojnë me martesë.

Qifti planifikojnë që martesën ta bëjnë në shtator të këtij viti, nsërsa bëhet e ditur se përgatitjet për damsë tashmë kanë filluar.

Afrona në rrjetin social Instagram e ka postuat nje foto duke lënë për të kuptuar se përgatitjet për dasmën e madhe kanë filluar.

“Është gjithçka rreth detajeve”, ka shkruar ajo, duke treguar pak nga dekoret që do të jenë në tavolinat e të ftuarve.

Dasma e Bleros dhe Afronës pritet që të jetë një nga dasmat më të përfolura të vitit.

Shpërndaje në: