Publikohen fotografitë nga vendi i ngjarjes ku vdiq Bryant

Periskopi.com Sporti

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13 vjeçare, Gianna humben jetën pas rrëzimit të helikopterit.

Kurse, fotografitë nga vendi i ngjarjes shfaqin helikopterin e shkatërruar dhe tymin e madh nga zjarri, shkruan Periskopi.

Bryant dhe vajza e tij kanë humbur jetën së bashku me trajnerin e bejsbollit, John Altobelli, gruan e tij, Keri dhe vajzat, Alyssa, Christina Mauser, trajneren e Mamba Sports Academy, shoqërueset Sarah, Payton Chester, dhe Zoboyan.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë: /Periskopi/

Shpërndaje në: