Publikohen fotot e ‘nxehta’ të rejës së Remzie Osmanit (Foto)

Publikohen fotot e ‘nxehta’ të rejës së Remzie Osmanit (Foto)

Është konfirmuar lidhja e dashurisë së Hami Hamzaj, djalit të këngëtare së mirënjohur Remzie Osmani.

Ai, tashmë është “zemër e pushtuar”, shkruan “Kosovarja”.

Pos imazhit të saj, tashmë është zbuluar edhe emri e mbiemri i bukuroshes që u bë reja e Remzies.

Ajo quhet Gëzime Krasniqi dhe ka pamje prej modeleje, madje në fotot e siguruara duket tamam modele, pasi edhe pozat janë më speciale.

Epo, ajo është dashuruar e lidhur me një fotograf, andaj punën e pozave e të fotografive nuk do ta ketë fare problem. 

Shpërndaje në: