Publikohen pamjet nga goditja e Cristiano Ronaldos që nokautoi sigurimin, para ndeshjes me Young Boys

Periskopi.com Sporti

Gjuajtja e Cristiano Ronaldos nokautoi sigurimin gjatë nxemjeve të Manchester Unitedit para ndeshjes me Young Boys në Champions League, transmeton Periskopi.

Derisa ishte i pafat, sigurimi fatmirësisht nuk pësoi ndonjë dëmtim të rëndë, dhe eventualisht fitoi kujdes nga një prej futbollistëve më të mirë në histori.

Tash, janë publikuar pamje që tregojnë Ronaldon duke reaguar ndaj incidentit.

Një video në YouTube tregon 36-vjeçarin duke gjuajtur nga distanca, por topi kaloi transversalen dhe eventualisht përfundoi në kokën e sigurimit. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: