Publikohet bashkëpunimi i McKresha e Lyrical Son me Ledrin

Publikohet bashkëpunimi i McKresha e Lyrical Son me Ledrin

Mc Kresha Lyrical Son dhe Ledri Vula është nga bashkëpunimet më të pritura. Kënga e treshes quhet ‘Hip Hop’. Këtu Ledri flet për sukseset e tija si reper.

Shpërndaje në: