Publikohet traileri i parë i filmit biografik të Princeshës Diana

Periskopi.com Showbiz

Është publikuar traileri i parë i filmit biografik të Princeshës Diana.

Në rolin e Lady Diana do të jetë aktorja dhe regjisorja Kristen Stewart, për të cilen ka patur mjaft vëmendje nëse ka qenë e duhura për këtë rol apo jo.

Biografia për Princeshën Diana do të shfaqet për herë të parë në Festivalin e Filmit në Venecia më 3 shtator të vitit të ardhshëm.

Shpërndaje në: