Publikohet video kur Di Maria e godet me bërryl kundërshtarin dhe ndëshkohet me të kuq

Publikohet video kur Di Maria e godet me bërryl kundërshtarin dhe ndëshkohet me të kuq

Skuadra e Juventusit e ka humbur takimin në udhëtim ndaj Monzës me rezultatin 1:0, duel ky në kuadër të xhiros së shtatë në Serie A.

Skuadra e Juventusit nuk e treguan vetën, ata humbën me rezultat minima, ku me të kuq u ndëshkua edhe Di Maria, shkruan Periskopi.

Di Maria në minutën e 40’të të takimit goditi me bërryl kundërshtarin e tij, ku gjyqtarin nuk e fali atë dhe e ndëshkoi direkt me të kuq.

Shikoni momentin josportiv të argjentinasit në video:

VIDEO

Shpërndaje në: