Pamje shqetësuese nga pritjet e mërgimtarëve në kufi me Serbinë, ja gjendja e tyre (Video)

Pamje shqetësuese nga pritjet e mërgimtarëve në kufi me Serbinë, ja gjendja e tyre (Video)

Shumë nga ta morën rrugën për Kosovë, por që iu është bërë tashme çdo herë pengesë kufiri me Serbinë, aty ku çdo herë presin me orë të tëra për të kaluar, shkruan gazetaBlic.

Në videon me poshtë të dërguar nga lexuesi i GazetaBlic shihni tollovinë e krijuar atje dhe pritjet e gjata që i bëjnë bashkatdhetaret tanë.

Shpërndaje në: