Qejfi më i madh se Stambolli: Ronela thotë se fitoi Eurovizionin sepse fitoi publikun

Periskopi.com Showbiz

“Sekreti” i Ronela Hajatit nuk arriti të çojë Shqipërinë në finalen e Eurovisionit.

Megjithatë, këngëtarja u shpreh e lumtur pasi ajo tha se ka fituar dashurinë e publikut.

“Edhe sikur të isha në finale do të isha e fundit. Por sasia e dashurisë që kam marr është e madhe. Unë fitova Eurovisionin sepse fitova publikun. Dhe publiku ka gjithmonë të drejtë. Ju dua”, ka shkruar ajo.