Qëndron Kastrati reagon papritmas nga Kamenica: “Po fiton”

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Kamenicës Qëndron Kastrati që këto zgjedhje po garon si i pavarur ka bërë një status të papritur në Facebook.

“Kamenica po fiton!” ka shkruar ai, duke e vënë si figurë një zemër të gjelbër, një figurë me zemra duke qeshur dhe një tjetër të votës, përcjell Periskopi.

Nëse fiton, Kastrati do të ishte në krye të komunës së vogël të Kamenicës për mandatin e dytë rresht.

Herën e fundit, ai kishte fituar si kandidat i Vetëvendosjes por tashmë garon si i pavarur. /Periskopi