“Qesh mirë kush qesh i fundit”: Fotoja e parë e Elsa Lilës pas lirimit nga burgu

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila është liruar nga burgu disa javë pasi u arrestua nga policia italiane.

Lajmin e ka bërë të ditur daja i artistes i cili është edhe avokat i saj, Saimir Vishaj.

Pasi tha se shqiptarët kanë vjellë vrerë dhe zbuloi se ngrënë drektë në Itali me të, ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, duke shkruar: “Qesh mirë kush qesh i fundit”.