‘Qeveria “kriminale kosovare” vrau Astrit Deharin’ (FOTO)

‘Qeveria “kriminale kosovare” vrau Astrit Deharin’ (FOTO)

Ajo me një status në profilin e saj të Facebookut akuzon qeverinë “kriminele kosovare”, për vrasjen e dy djemve të Avni Deharit dhe thërret “poshtë regjimi vrasës dhe diktatorial të Kosovës”.

Auer ndryshe është ish- partnerja e ish- avokatit të Popullit, Sami Kurteshi, tash anëtar i VV-së.

14996501_1318155354890665_1107704928_n

Shpërndaje në: