Rama pasi nuk u miratua rezoluta për Srebrenicën: Lojë e ndytë e Sali Berishës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Twitter, pas reagimeve që shkaktoi rrëzimi i rezolutës për Srebrenicën në Parlament. Kreu i qeverisë thotë se si fillim duhet të ngrihet pyetja se përse po diskutohet për këtë rezolutë pikërisht sot dhe me ç’rast. Po ashtu, sipas Ramës, bëhet fjalë për një lojë të ulët nga zoti Berisha … Continue reading Rama pasi nuk u miratua rezoluta për Srebrenicën: Lojë e ndytë e Sali Berishës