Rama zhvillon takime të ndara me Pacollin e Limajn

Periskopi.com Lajme

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka zhvilluar takime të ndara me kreun e AKR-së, Behgjet Pacolli dhe atë të Nismës, Fatmir Limaj.

Mediet nuk janë lejuar të marrin pamje nga takimet.

Rama është takuar fillimisht me kreun e Qeverisë, Albin Kurti, kreun e PDK-së, Memli Krasniqi dhe atë të LDK-së, Lumir Abdixhiku./EO