Ramos harron lotët që derdhi në Botëror, kënaqet me familjen në pushime (Foto)

Periskopi.com Sporti

Sergio Ramos është duke kaluar pushimet me familjen e tij pas një sezoni të suksesshëm me Realin ku fituan Ligën e Kampionvë, por dështoi me Spanjën në Kupën e Botës

Spanja llogaritej favorite për ta fituar Kupën e Botës, por u befasua në 1/16-tën nga Rusia, e cila e eliminoi pas ekzekutimit të penalltive, shkruan Periskopi.

Ramos e kishte përjetuar rëndë atë eliminim madje edhe ka qarë pas ndeshjes me Rusinë.
Image result for sergio ramos crying spain 2018

Por, ai tani ka harruar zhgënjimin që ka përjetuar në ‘Rusia 2018’ dhe po kalon pushimet me bashkëshorten e tij Pilar Rubio dhe dy djemtë e tij Marco dhe Sergio Ramos JR. /Periskopi/
397764_TS_14-07-18_8220752692_
4E3A5A0A00000578-5953415-The_pair_are_joined_for_a_photo_by_two_of_their_three_sons_Sergi-a-12_1531563781743
4E3A5A6500000578-5953415-Real_Madrid_captain_Ramos_has_been_dating_journalist_and_TV_pres-a-15_1531563886246
4E3A5A6900000578-5953415-Ramos_spends_time_with_his_eldest_children_on_a_boat_as_he_makes-a-14_1531563794886