Ramos i pagabueshëm nga pika e bardhë, kalon Realin në epërsi

Periskopi.com Sporti

Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi ndaj skuadrës nga Sevilla, Real Betisit, kjo falë penalltisë të cilën në gol e realizoi, Ramos.

Tani për tani rezultati është në favor të mysafirëve2:3, por mbetet të shihet nëse do të ndryshojë rezultati në këtë ndeshje plot dramë dhe gola.

Shiheni penalltinë e Ramos më poshtë. /Periskopi

 

Shpërndaje në: