Ramosaj: Do ti kryejë me përgjegjësi punët që janë kërkesë e fshatit Shaptej

Periskopi.com Lajme

Kryetari aktual dhe kandidat për kryetar të Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, sot ka vizituar banorët e fshatit Shaptej ku edhe u zotua se do ti kryejë me përgjegjësi punët dhe projektet që janë kërkesë e këtij fshati.

Ramosaj ka thënë se fshati Shaptej ka qenë, është dhe do të mbetet në mbështetje të Aleancës dhe Liderit Haradinaj.

Postimi i plotë:

Shpërndaje në: