Raporti i fundit: 4 viktima dhe 12 raste të reja me COVID-19

Periskopi.com Lajme

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 4  viktima si pasojë e COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 12  raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Njoftimi:

Shpërndaje në: