Raporti i fundit: 84 raste të reja dhe katër të vdekur nga covid-19

Periskopi.com Lajme

Në 24 orët e fundit kanë vdekur katër persona dhe janë konfirmuar 84 raste të reja me koronavirus.

Këto raste janë konfirmuar pas testimit të mbi mijë mostrave.