Raportohet se Donaldi është aksidentuar me motor, Romeo shihet afër ambulancës

Periskopi.com Showbiz

Në mediat shqiptare dje u raportua për një aksident në rrugën Tiranë-Elbasan.

Sipas këtyre mediave i aksidentuari ishte aktori dhe moderatori Donald Veshaj.

E këtë e kanë konfirmuar edhe qytetarët për JOQ Albania të cilët ishin të pranishëm në vendngjarje ku kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

Mirëpo ende nuk ka ndonjë reagim të vëllezërve Veshaj lidhur me këto raportime.

Pamje nga aksidenti: