Rashford mungon ndaj Swansea?

Rashford mungon ndaj  Swansea?

Manchester United sot do të përballet me skuadrën uellsiane në ‘Liberty Stadium’, dhe besohet se Rashford do të mungojë për shkak të shkollës sepse të hënën do të ketë provimet.

Swansea-Manchester United do përballen nga ora 16:00. /Periskopi.com

Shpërndaje në: