Rashica i pamëshirshëm me bashkëshorten si portiere – i shënon gol fantastik

Periskopi.com Sporti

Milot Rashica po i kalon pushimet e merituara në Maldive së bashku me bashkëshorten e tij, Belkiz Kera.

Përveç plazhit dhe rrezeve të diellit, ylli i Kombëtares kosovare ka pasur kohë që të luajë edhe pak futboll në fushën e improvizuar të hotelit.

Një video është publikuar nga çifti kur Rashica i shënon Belkizit, e cila duket e tmerruar nga goditja e sulmuesit të Werder Bremenit.

Shikoni pamjet e mëposhtme. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: