Rashica shënon, por VAR-i ia ndalon ‘Dardanëve’ festën në Izrael

Rashica shënon, por VAR-i ia ndalon ‘Dardanëve’ festën në Izrael

Kosova e ka shënuar golin e dytë ndaj Izraelit në minutën e 49’të të takimit, por që golin e realizuar nga Rashica e anuloi VAR-i.

Gjyqtari e shikoi golin e Rashicës me VAR dhe a anuloi atë, pasi sulmuesi ynë e kishte prekur topin me dorë, shkruan Periskopi.

Rezultati mbetet i pandryshuar në 0:1 për Kosovën.

VIDEO

Shpërndaje në: