Reagimi i Messit bëhet viral kur Mabppe e godet atë me krah

Periskopi.com Sporti

Situatë e pakëndshme u pa në ndeshjen ndërmjet Parisit dhe Montpellier që përfundoi me rezultatin 5:2.

Mbappe dhe Neymar filluan një zënkë të vogël se kush do ta merr përgjegjësinë për ta goditur penalltinë, shkruan Periskopi.

Neymar ishte ai që e ekzekutoi, pasi Mbappe e kishte humbur një penallti minuta më parë.

Por, ajo se çfarë u pa në videon e publikuar ishte reagimi i Messit kur Mbappe duke ecur e godet atë me krah.

Shikimi i tij tregon shumë.

Shikoni momentin në video:

VIDEO