Reagon deputeti i Edi Ramës pasi uroi 28 Nëntorin me fotografinë e Enver Hoxhës: Mos më rruni leshte

Periskopi.com Lajme

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet nga grupi i Komisionit të Sigurisë në Whatsapp.  Pasi skandali u bë publik Bujar Çela nuk ka kërkuar falje, por gjatë bisedës në po të njëjtin grup ka ofenduar rëndë, ashtu siç nuk i ka hije një deputeti.

Paulin Sterkaj: Ky shoku jonë është gastori i grupit kështu mos ia merrni për provokim.

Bujar Çela: O tufa! Jetoni dhe me dhe mos gjykoni kohën. Më rruan leshtë kush s’më njeh mua dhe kohën.