Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Periskopi.com Showbiz

Mbrëmja e djeshme u komentua gjerë e gjatë pas hyrjes së Romeos në vend të Donaldit në shtëpi dhe reagimin e banorëve kur e kuptuan se kush ishte.

Këto pjesë të këtyre skenave janë bërë virale në rrjet dhe kanë ngjallur reagime të ndryshme nga të gjithë.

Këtë gjest emocionues e ka përkrahur edhe nëna e Beatrix Ramosaj, Antigona e cila përmes një postimi në rrjetet sociale e duartrokiti këtë skenë.

Kujtojmë se, nëna e Beatrix Ramosaj e ka përkrahur vajzën e vet në lidhje e re që është duke e shijuar me Donaldin.