Real Madrid dhe Villarreal luajnë baras – nuk ka fitues në ‘Santiago Bernabeu’

Periskopi.com Sporti

Real Madrid dhe Villarreal kanë ndarë pikët në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

‘Los Blancos’ para tifozëve të vet nuk ka arritur fitoren. Për ta nuk kishte asgjë më shumë sesa një barazim 0:0, shkruan Periskopi.

Të dyja skuadrat patën rastet e tyre, kurse përqindja në posedim të topit ishte më e barabartë.

Reali me këtë barazim shkon në kuotën e 17 pikëve, kurse Villarreal numëron pikën e tetë. /Periskopi/

Shpërndaje në: