Real Madrid – Elche fillon pas pak: Këto janë formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Sot me fillim nga ora 16:15, Real Madrid ndeshet me Elchen në Santiago Bernabeu.

Ancelotti ka përgatitur 11 ‘luftëtarët’ e tij për ndeshjen e kësaj të diele. Bien në sy Eden Hazard dhe Gareth Bale.

Belgu është titullar, ndërsa Bale ndodhet në stol.

Formacionet zyrtare të Real Madrid

Image