Real Madridi ia shënon edhe të dytin Mallorcas, vetëm mrekullia i shpëton mysafirët

Periskopi.com Sporti

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 si nikoqir i Mallorcas, në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë të La Ligas.

Marco Asensio ka dyfishuar shifrat në minutën e 24-t, duke qëlluar cakun pas një topi të kthyer nga portieri kundërshtar.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: