Real Madridi ia shkund Valencias për herë të dytë e tretë, braziliani më i famshëm i Madridit shënon dy gola

Periskopi.com Sporti

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë dhe të tretë dhe tash po avancon 3-0 kundër Valencias.

Të dy këto gola i shënoi Vinicius Junior, shkruan Periskopi.

Fillimisht qëlloi në minutën e 52 për 2-0.

Streamff – Easy video sharing

Nëntë minuta më vonë shënoi i njëjti për 3-0.

Streamff – Easy video sharing