Real Madridi shkund Shakhtarin për herë të dytë

Periskopi.com Sporti

Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë dhe të tretë dhe tash po avancon 3-0 si mysafir i Shakhtarit.

Vinicius Junior golin e parë dhe të dytin për Real Madridin e realizoi për 2-0 në minutën e 51-të të ndeshjes.

Streamja – Simple video sharing

Vetëm pesë minuta më vonë ai shënoi edhe të tretin dhe të dytin personal.

Streamja – Simple video sharing