Reali publikon formacionin për ndeshjen me Cityn – Shikoni përbërjen e frikshme

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Real Madridit sonte takohet me Manchester Cityn në ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje luhet sonte nga ora 21:00 në “Santiago Bernabeu”.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultatin 4-3 në favor të Citizens.

Pak para ndeshjes, Reali ka publikuar formacionin zyrtar.

Ja përbërja:

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Nacho, Mendy: Modric, Kroos, Casemiro: Vini Jr, Valverde dhe Benzema