Ridvan Berisha mohon përleshjen pas emisionit

Periskopi.com Lajme

Drejtuesi i emisionit “Debat” në RTK, Ridvan Berisha ka folur pas raportimit të mediave se ka pasur përplasje ndërmjet shoferit të Melihate Tërmkollit dhe Tomë Gashit.

Ai tha për Blic se kjo nuk është e vërtetë.

”Është një lajm i pasaktë. Asgjë nuk ka ndodhur pas emisionit”, tha ai.

Ndryshe, portali Indeksonline, duke u thirrur në burime të veta ka raportuar për përleshje ndërmjet Tomë Gashit dhe shoferit të Melihate Tërmkollit.

Ndryshe, Tërmkolli e Gashi janë përplasue e ofenduar gjatë emisionit “Debat” në RTK.

 

Shpërndaje në: