Rihanna “lë” miliarderin për stilistin

Periskopi.com Showbiz

Pak ditë më parë, fotot e saj pranë miliarderit saudit, Hassan Jammel, trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota”, bën xhiron e botës dhe komentet ishin të shumta.

Por tashmë Rihanna i është kthyer punës, por jo këngës. Ajo ka promovuar linjën e re të këpucëve të stilistit Manolo Blahnik, me të cilin është bashkëpunimi i tretë, shkruan tch.

Dhe nëse ajo merr përsipër diçka me siguri suksesi është i garantuar.