Rikthim i frikshëm nga PSG: Brenda dy minuta shënon dy gola dhe përmbysë rezultaitn kundër Bordeaux

Periskopi.com Sporti

Paris Saint-Germain ka arritur që ta përmbysë disavantazhin kundër Bordeaux me dy gola, dhe tash po avancon 2-1.

Fillimisht, Neymar realizoi nga penalltia për 1-1 në minutën e 26-të, shkruan Periskopi.

 

Vetëm dy minuta më vonë, Moise Kean realizoi për 2-1, pasi fillimisht goditjen e Neymar e priti portieri kundërshtar dhe nga topi i kthyer përfitoi sulmuesi i ri.

Shikoni golin e Kean më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: