Rita Ora mahnitëse për ‘Escade’

Periskopi.com Showbiz

Përveç angazhimeve në muzikë, artistja me prejardhje shqiptare Rita Ora, së fundmi ka realizuar edhe një set fotografik si imazh i markës ‘Escade’.

Fotografitë i ka postuar vet këngëtarja në rrjetin social ‘Instagram’.

Ajo është veshur me të kuqe dhe duket mahnitëse.

Shpërndaje në: