Rita Ora merr masat mbrojtëse kur del nga shtëpia

Periskopi.com Showbiz

Rita kujdeset të mbrohet nga COVID-19 kur del nga shtëpia.

Shumë prej emrave të njohur gjatë periudhës kur e gjithë bota po përballet me pandeminë, po bëjnë thirrje për t’i respektuar masat mbrojtëse, shkruan lajmi.net.

Rita Ora me anë të një postimi në Instagram, u shfaq në veturë me maskë me fytyrë, teksa i kishte lidhur flokët.

Këngëtarja shihet e grimuar dhe me shumë singjirë në fyt, teksa u tregoi fansave se po kujdeset të mbrohet nga infektimi i mundshëm.

Kujtojmë se Rita Ora së fundi është duke punuar për albumin e tretë muzikor, për publikimin e të cilit nuk ka dhënë ende detaje.

Shpërndaje në: